II miejsce w konkursie: "Aleksander Skrzyński - premier, minister, dyplomata II RP"26.09.2011 r. uczennica kl. IV Tei Agnieszka Podwikazajęła II miejsce w powiatowym konkursie "Aleksander Skrzyński - premier, minister, dyplomata II RP"zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Edukacji w Gorlicach.
Do konkursu uczennicę przygotowała p. mgr Irena Michalik - Mruk.
 
 
 

 

Dyplom dla Renaty Muchyuczennicy kl. 3 Tei za uczestnictwo w finale konkursu "Tropami dotacji na terenie powiatu gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego oraz miasta Nowy Sącz".

 

 

 
 
 
Konkursu Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną
3 kwietnia 2012 r. w Gorlickim Centrum Kultury miało miejsce rozdanie dyplomów i wręczenie nagród uczestnikom konkursu Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną. W konkursie wzięło udział 168 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. W gronie laureatów konkursu w kategorii szkół ponadgminazjalnych znalazły się uczennice naszej szkoły - Edyta Grygiel zdobywając miejsce I oraz Anna Kożuch i Zuzanna Nowak zajmując ex aequo miejsce III.

Małopolski Konkurs Czytelniczy - Bohaterowie Lektur Szkolnych "Lalka" B. Prusa

W dniu 9 marca 2012 r. w Starym Sączu odbyły się eliminacje rejonowe konkursu dla powiatów: nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego, w których uczestniczyły cztery uczennice naszej szkoły, a dwie z nich: Anna Angelika Mucha z kl. III Tei ( przygotowana pod kierunkiem p. Ireny Wojtarowicz ) i Iwona Tabiś z kl. II Tei ( przygotowana pod kierunkiem p. Ewy Brońskiej ) zajęły ex aequo III miejsce ( na ponad 120 uczestników konkursu ) i zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego. Uczennice otrzymały nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. 28 marca 2012 r. w Krakowie odbył się finał wojewódzki konkursu, w którym wzięło udział ponad 80 uczestników ( także z Krakowa, Tarnowa, Nowego Targu i Oświęcimia ). Nasze uczennice uplasowały się w środkowej części klasyfikacji konkursowej; pytania konkursowe były trudne i wymagały szczegółowej znajomości tekstu "Lalki".