Aktualności‎ > ‎

Zawieszenie zajęć w szkole do 29 listopada 2020 r.

opublikowane: 6 lis 2020, 03:08 przez Alicja Iwańska

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej informuje, że do 29 listopada 2020 r. zostało przedłużone zawieszenie zajęć stacjonarnych.

1.     Zajęcia przedmiotów ogólnych i przedmiotów zawodowych są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na platformie edukacyjnej CLASSROOM w formie wideokonferencji w module Meet.

2.     Dla uczniów klasy IV aT, którzy przystępują do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 zajęcia praktyczne będą zorganizowane na terenie szkoły (środa).

3.     Dla uczniów klasy IV aT, którzy przystępują do egzaminu maturalnego w maju 2021 roku w szkole będą zorganizowane konsultacje maturalne z przedmiotów, z których uczeń przystępuje do egzaminu maturalnego. Terminy konsultacji ustalą prowadzący nauczyciele.

4.     W dalszym ciągu pozostają zawieszone praktyki zawodowe dla klasy II aT.

5.     Uczniowie branżowej szkoły I stopnia będący młodocianymi pracownikami są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy.

6.     W przypadku uczniów, którzy nie maja możliwości realizowania zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w miejscu zamieszkania, dyrektor szkoły umożliwia realizację tych zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły (po wcześniejszym ustaleniu).

Comments