Aktualności‎ > ‎

Zasłużona emerytura

opublikowane: 15 wrz 2020, 23:34 przez Sekretariat Sekretariat   [ zaktualizowane 16 wrz 2020, 02:59 przez Renata Pękala ]
 Po 32 latach pracy w naszej szkole wraz z zakończeniem wakacji, na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Teresa Zięba. W 1988 roku rozpoczęła pracę w administracji funkcjonujących wówczas warsztatów szkolnych, a po ich likwidacji objęła także stanowisko administracyjne w internacie, który stał się niejako Jej przysłowiowym oczkiem w głowie. Przez cały okres pracy sumiennie dbała o dobro tego miejsca i jego mieszkańców, będąc w każdej sytuacji wyjątkowo sprawną „prawą ręką”  kierownika  tej placówki. Zawsze, w różnych okolicznościach potrafiła upominać się o sprawy internatu, który w swojej historii przeżywał nie tylko dobre chwile. 
Miłą okazją do wspomnień i przybliżenia młodszym nauczycielom i pracownikom szkoły historii tego miejsca był pożegnalny obiad, na którym spotkaliśmy się w internacie.

Mamy nadzieję, że emerytura okaże się dla Pani Teresy zasłużonym czasem odpoczynku, realizacji własnych marzeń i pasji spełnianych w zdrowiu w gronie rodziny i przyjaciół. Prosimy także pamiętać o szkole, wspierać nas dobrym słowem w środowisku, odwiedzać, mając świadomość, że szkoła ta na zawsze pozostaje Pani i naszym wspólnym dobrem.

 

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych 
im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej

 

Comments