Aktualności‎ > ‎

Zasłużona emerytura.

opublikowane: 2 wrz 2015, 13:32 przez Renata Pękala
  Wraz z zakończeniem ubiegłego roku szkolnego na zasłużoną emeryturę przeszedł mgr inż. Grzegorz Senkowicz – długoletni nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej.

Rozpoczynając przed niespełna trzydziestu laty pracę w naszej szkole był pierwszym nauczycielem informatyki, tworząc  od podstaw pracownię
do nauczania tego przedmiotu. Uczył także przedmiotów zawodowych
w funkcjonującym niegdyś Technikum Technologii Drewna, był promotorem wielu prac dyplomowych absolwentów tego technikum. Ostatnio, z racji politechnicznego wykształcenia, Grzegorz Senkowicz prowadził zajęcia z przedmiotów zawodowych w klasach technikum pojazdów samochodowych.

     Zawsze otwarty na potrzeby szkoły, wiele czasu poświęcił na jej doposażenie i przygotowanie na nowe wyzwania zawodowe. Będąc wychowawcą wielu klas  potrafił znaleźć wspólny język
 z młodzieżą. Prowadząc w niebanalny sposób swoje lekcje starał się zainteresować uczniów problematyką techniczną ale również innymi wyzwaniami współczesnego świata.

     Mamy nadzieję, że większa ilość wolnego czasu będzie dobrym powodem do realizacji wielu prywatnych pasji, które posiada.

Życzymy dobrego zdrowia, optymizmu i oczywiście kontaktu ze szkołą. Za wieloletnią współpracę i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy!

 

 

                                                               Koleżanki i koledzy z ZSZ w Bobowej

 

Comments