Aktualności‎ > ‎

Wizyta gości z gorlickiego Domu Dziecka w ZSZ w Bobowej

opublikowane: 13 lut 2018, 11:51 przez Renata Pękala

     W tradycyjny „tłusty czwartek”  po raz kolejny bobowski internat gościł 32-osobową grupę dzieci z gorlickiej placówki opiekuńczo-wychowawczej, wraz z opiekunami. Wspomniane dzieci chętnie przybywają na te spotkania, wiedząc, że czeka je tutaj miła atmosfera, życzliwi gospodarze i specjalnie przygotowane atrakcje, które z pewnością wprowadzają trochę radości w ich niełatwe życie.

     Nie inaczej było i tym razem. Wieczór wypełniły  rozmowy przy suto zastawionym stole, przygotowanym jak zawsze przez pracowników internatu,  wspólne rozgrywki w tenisa stołowego i możliwość wykonania prawdziwie karnawałowej fryzury dzięki dyżurującym w pracowni fryzjerskiej  uczennicą. Dużo emocji przyniosła rywalizacja wzorowana na popularnym „Kole fortuny”. Nie zabrakło tańca i wspólnej zabawy,  jak na zakończenie karnawału przystało. Całości dopełniły prezenty dla wszystkich dzieci, które otrzymały na koniec spotkania. Już teraz umówiono się na następną wizytę za rok.

     To sympatyczne przedsięwzięcie nie byłoby możliwe bez zaangażowania grupy uczniów i nauczycieli ZSZ w Bobowej oraz prywatnego wsparcia finansowego.

 

 

           W imieniu pracowników internatu, koła wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego

                                                            Janusz Średniawa

Comments