Aktualności‎ > ‎

Wizyta gości z gorlickiego Domu Dziecka

opublikowane: 14 lut 2016, 13:04 przez Renata Pękala   [ zaktualizowane 15 lut 2016, 14:07 przez Tomasz Gucwa ]
    W ostatnim dniu tegorocznego karnawału po raz kolejny gościliśmy w naszym internacie 24-osobową grupę dzieci z gorlickiej placówki opiekuńczo-wychowawczej, wraz z opiekunami. Wspomniane dzieci chętnie przybywają na te spotkania, wiedząc, że czeka je tutaj miła atmosfera, życzliwi gospodarze i specjalnie przygotowane atrakcje, które z pewnością wprowadzają trochę radości w ich niełatwe życie.

Nie inaczej było i tym razem. Wieczór wypełniły nam rozmowy przy suto zastawionym stole, emocje rozegranej między gośćmi a mieszkańcami internatu „Familiady”, wspólne rozgrywki w tenisa stołowego i możliwość wykonania prawdziwie karnawałowej fryzury przez dyżurujące w pracowni fryzjerskiej nasze uczennice. Nie zabrakło tańca i wspólnej zabawy, jak na zakończenie karnawału przystało. Całości dopełniły prezenty dla wszystkich dzieci, które otrzymały na koniec spotkania. Już wtedy umówiliśmy się na następną wizytę za rok.

To sympatyczne przedsięwzięcie nie byłoby możliwe bez zaangażowania grupy uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły oraz wsparcia finansowego, za które wszystkim serdecznie dziękujemy.

W imieniu pracowników internatu, koła wolontariatu i Samorządu Szkolnego

Janusz Średniawa

Comments