Aktualności‎ > ‎

Uroczyste pożegnanie maturzystów

opublikowane: 27 kwi 2015, 01:28 przez Renata Pękala
Kolejny etap życia już za nimi – ukończyli szkołę średnią. Stali się jakby naprawdę dorośli… To przywilej, ale również ogromna odpowiedzialność. Niektórzy twierdzą nawet, że tak właśnie kończy się beztroska młodość.

Jak na taką uroczystość przystało dzień ten rozpoczął się dla absolwentów Mszą Świętą. Następnie przy udziale Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, zaproszonych rodziców oraz wszystkich uczniów klas młodszych odbyło się uroczyste spotkanie pożegnalne w sali gimnastycznej szkoły.

Były słowa podziękowania, życzenia, kwiaty. Najlepsi uczniowie i ich rodzice otrzymali pamiątkowe dyplomy pochwalne. Uczniowie klas trzecich przygotowali specjalny pożegnalny program i symboliczne prezenty dla każdego absolwenta.

To bardzo wzruszające chwile dla nas, a w szczególności dla wychowawców klas maturalnych: Pani Renaty Pękala i Pana Piotra Ptaszkowskiego, którzy przez cztery lata z klasami tymi pracowali.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze oraz w czasie egzaminu zawodowego oraz trafnego wyboru dalszej drogi życia i wszelkich sukcesów osobistych. Mamy nadzieję, że spędzone tutaj cztery lata zawsze będziecie mile i z nostalgią wspominali.


opracował: Janusz Średniawa

Pożegnanie maturzystów


Comments