Aktualności‎ > ‎

SPOTKANIE KOORDYNACYJNE DLA DORADCÓW ZAWODOWYCH W NOWYM SĄCZU

opublikowane: 10 paź 2016, 00:30 przez Sekretariat Sekretariat   [ zaktualizowane 10 paź 2016, 00:31 ]
W dniu 3 października 2016 r. odbyło się spotkanie koordynacyjne dla doradców zawodowych w Zespole Zamiejscowym w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Celem spotkania było omówienie sytuacji podejścia do młodocianych pracowników, a także stosunek młodych ludzi do obowiązków pracowniczych. Z naszej szkoły w spotkaniu udział wzięły kierownik szkolenia praktycznego Pani Alicja Iwańska oraz pedagog szkolny Pani Anna Szumińska zajmująca się doradztwem zawodowym w szkole. Jednym z prelegentów na odbywającym się spotkaniu była Pani Alicja Iwańska, która omówiła kwestie pracowników młodocianych na rynku pracy.

Podczas spotkania przypomniano, że w dniach od 17 – 21.X.2016 r. obchodzony będzie Ogólnopolski Tydzień Kariery Zawodowej pod hasłem „Bądź autorem swojej kariery”, natomiast w dniach od 14 – 20.XI 2016 r. obchodzony będzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

W związku z tymi wydarzeniami u nas w szkole odbędą się spotkania warsztatowe przeprowadzone przez pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Zajęcia odbędą się w klasach programowo najwyższych zarówno w Technikum jak i w Zasadniczej Szkole Zawodowej.

Comments