Aktualności‎ > ‎

Pożegnanie czwartoklasistów w ZSZ.

opublikowane: 30 kwi 2017, 13:09 przez Renata Pękala   [ zaktualizowane 12 maj 2017, 03:08 ]
    Kiedy cztery lata wstecz zasiadali w ławkach naszej szkoły dzień jej ukończenia wydawał im się czymś bardzo odległym. Czas jednak szybko biegnie i w piątek 28 kwietnia pożegnaliśmy kolejną grupę absolwentów naszej szkoły – uczniów klasy IV a i IV b technikum.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w bobowskim kościele, po której wszyscy uczniowie  szkoły spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie wzięli udział w przygotowanym przez młodzież z klasy III  pożegnaniu.

    Były kwiaty, podziękowania – wiele ciepłych słów. Były też życzenia udanego startu w dorosłe życie, którego pierwszym elementem  będzie zbliżająca się matura. Absolwenci otrzymali okolicznościowe upominki, a wszyscy mogli zobaczyć przygotowany przez nich pożegnalny film, wspomnienie ich pobytu w tej szkole.

     Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody za wyniki w nauce, pracę społeczną i godne reprezentowanie szkoły na zewnątrz. Wszyscy zaś otrzymali nasz kredyt zaufania wyrażony nadzieją, że dobrze przygotowaliśmy ich do dalszej nauki, pracy i tego wszystkiego, co już jutro przyniesie dorosłość.

Całość zakończyło ostatnie w takim gronie spotkanie z wychowawcami klas.

    Jeszcze raz życzymy Wam powodzenia na maturze i innych egzaminach, trafnych życiowych wyborów i tego, abyście zawsze miło wspominali lata spędzone w naszej szkole.

 

 

                                                                 opracował: Janusz Średniawa

pożegnanie kl.IV- 2017


Comments