Aktualności‎ > ‎

Powiatowe targi edukacyjne.

opublikowane: 29 mar 2015, 05:48 przez Renata Pękala   [ zaktualizowane 29 mar 2015, 05:50 ]
W dniu 23 marca odbyła się w gorlickiej hali OSiR powiatowa prezentacja szkół ponadgimnazjalnych, zwana popularnie – targami edukacyjnymi.
W jednym miejscu zebrały się wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu aby przedstawić swoją ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny. Przyjeżdżający na targi gimnazjaliści z różnych zakątków powiatu gorlickiego mogli zapoznać się z tym co oferują poszczególne szkoły, jakie proponują zawody, kierunki kształcenia oraz jaką posiadają w tym zakresie bazę. Prezentowano także różne formy zajęć pozalekcyjnych, na które mogą liczyć uczniowie w poszczególnych szkołach.

Jak to bywa w takich miejscach – rozdawano ulotki, częstowano słodyczami i zaskakiwano potencjalnych uczniów bardziej lub mniej udanymi formami promocji szkoły.

         Naszą placówkę na targach reprezentowali nauczyciele: Pani Renata Roszak, Piotr Ptaszkowski, Janusz Średniawa,  Tomasz Gucwa oraz uczniowie: Kinga Szczerba, Karolina Kozioł, Marcelina Wojtarowicz, Aneta Bogusz, Aneta Odyjas, Klaudia Koryga, Tomasz Babicz, Jacek Kopka i Damian Nowak.

Przygotowane przez nas stoisko w przejrzysty i merytoryczny sposób przybliżało atrakcyjną - naszym zdaniem –ofertę kształcenia zawodowego szkoły.

 

 

                                                     opracował: Janusz Średniawa

Targi edukacyjne 2015


Comments