Aktualności‎ > ‎

Nauczyciele i uczniowie bobowskiego ZSZ w 28 Finale WOŚP

opublikowane: 15 sty 2020, 01:38 przez Renata Pękala   [ zaktualizowane 15 sty 2020, 02:02 ]
Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego
w Bobowej od samego początku istnienia WOŚP angażowali się bardzo aktywnie w jej działalność. Nie inaczej było i w tym roku. Oprócz zbierania datków do puszek liczna grupa uczniów przygotowała pod kierunkiem nauczycieli szereg atrakcji, które uświetniły odbywający się
w bobowskiej hali sportowej 28 Finał. 
Zebrani mogli skorzystać z profesjonalnych usług fryzjerskich wykonywanych przez uczennice kształcące się w zawodzie fryzjer, na przygotowanym specjalnie stanowisku. Szeroki wachlarz oferowanych uczesań z pewnością spełnił oczekiwania korzystających. Dodatkowym atutem była możliwość wykonania okolicznościowego makijażu. Całości dopełnił barwny pokaz mody i odpowiednio dobranych fryzur. W roli modelek wystąpiły uczennice  szkoły.
Specjalnie na potrzeby WOŚP uczniowie technikum informatycznego  przygotowali pokaz praktycznego zastosowania zaawansowanych  technologii IT w życiu codziennym. Zainteresowani mogli przenieść się w krainę ogromnych możliwości współczesnej informatyki za pomocą dostępnych dla każdego gadżetów. Było też coś dla miłośników
gier komputerowych oraz aplikacji do nauki tańca.
Na zakończenie wystąpił, założony w październiku ubiegłego roku, szkolny zespół wokalno-instrumentalny GAGATKI, wykonując kilka ciekawych utworów ze swojego repertuaru.

Nad liczną grupą wolontariuszy opiekę w tym roku sprawowali: dyrektor szkoły Wojciech Szafraniec oraz nauczyciele: Cecylia Ligęza, Beata Serafin Forczek, Tomasz Gucwa i Jakub Gagatek.

 

                                                                opracował: Janusz Średniawa

wosp.wmv


Comments