Aktualności‎ > ‎

Nasi uczniowie na Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP „Wiosna Kulturalna 2016” w Trzebini

opublikowane: 20 maj 2016, 01:19 przez Sekretariat Sekretariat   [ zaktualizowane 3 cze 2016, 00:18 ]
12 maja 2016 r. w Trzebińskim Centrum Kultury „Sokół” w Trzebini odbył się Wojewódzki Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP „Wiosna Kulturalna 2016”, zorganizowany przez
  Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Trzebini. Do Trzebini przybyli uczestnicy wszystkich jednostek OHP z całego województwa małopolskiego aby zaprezentować swój talent z różnych dziedzin twórczości artystycznej. Gorlicki Hufiec Pracy reprezentowali uczniowie naszej szkoły Joanna Wojtaczka z klasy III oraz Jakub Wojtanek z klasy II.

Joanna i Jakub uczą się w zawodach sprzedawca oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie; są pasjonatami muzyki, którzy udzielają się w ramach działalności artystycznej hufca oraz szkolnych występach muzycznych.

Duet zespół wokalno-instrumentalny (śpiew Joanna Wojtaczka, klawisze Jakub Wojtanek), podczas Przeglądu w Trzebini brawurowo wykonał  niełatwy utwór pt.„Hallelujah”.

Comments