Aktualności‎ > ‎

NASI MEDALIŚCI W WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH LEKKOATLETYCZNYCH MŁODZIEŻY OHP W NAWOJOWEJ

opublikowane: 30 wrz 2020, 04:56 przez Alicja Iwańska

 

18 września 2020 r. na otwartym stadionie w Nawojowej odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Lekkoatletyczne Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy. 

Wzięła w nich udział reprezentacja gorlickiego hufca, którego drużynę wsparli m.in. uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej: Maria Ćwikła i Kamil Grygiel. W mistrzostwach uczestniczyło 12 drużyn z województwa małopolskiego, a młodzież rywalizowała w 6 konkurencjach indywidualnych dla dziewcząt i chłopców. Drużyna z Gorlic zaprezentowała wysoki poziom sportowy, osiągając w każdej konkurencji medalowe miejsca.

W poszczególnych konkurencjach zawodnicy zdobyli: Kamil Grygiel – 1 miejsce w rzucie piłką lekarską, 1 miejsce w sztafecie 4x100 oraz  2 miejsce w biegu na 100 m. Maria Ćwikła – 1 miejsce w sztafecie 4x100, 2 miejsce w skoku w dal, 2 miejsce w biegu na 1000 m.   Maria i Kamil gratulujemy. Ostatecznie w klasyfikacji drużynowej reprezentacja gorlickiego hufca zajęła I miejsce, na drugim miejscu uplasowała się  drużyna hufca pracy z Limanowej, a trzecie zajęła drużyna z 6-1 OSiW Nowy Sącz. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali nagrody rzeczowe, medale i dyplomy, natomiast w klasyfikacji drużynowej za pierwsze trzy miejsca wręczono puchary Komendanta Wojewódzkiego. 

Zawody odbywały się na stadionie otwartym przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Comments